В грудні 2017 року приміськими поїздами сполученням Фастів – Миронівка було скасовано зупинки на зупиночних платформах Фастівського, Білоцерківського, Рокитнянського та Миронівського районів. Керівництво регіональної філії «Південно-Західна Залізниця» ПАТ «Українська Залізниця» прийняло таке рішення у зв’язку з тим, що виникла заборгованість місцевих бюджетів даних районів по відшкодуванню витрат на перевезення пільгової категорії пасажирів, зокрема, пенсіонерів. Це викликало незадоволення людей.

Багато з них звернулись до депутата Київської обласної ради Анатолія Степановича Даниленка з проханням посприяти у відновленні всіх зупинок поїздів. Серед них було багато карапишан, які просили Анатолія Степановича відновити зупинки на платформі Карапиші-2.

05.01.2017 року Анатолій Степанович надіслав «Південно-Західній Залізниці» депутатське звернення.

З січня минулого року відбувались телефонні дзвінки з нагадуванням керівництву залізниці, особисті неодноразові зустрічі з тим же керівництвом, з проханням піти назустріч людям. В кінець кінців це все завершилось позитивно, так як говорить і робить Анатолій Степанович: «… хто стукає – тому й відчиняють»

16.01.2018 року від ПАТ «Укрзалізниця» отримана наступна відповідь:

«Ваше звернення від 05.01.2017 р. щодо призначення зупинки по зупиночній платформі Карапиші-2 приміським поїздам сполученням Фастів-Миронівка розглянуто керівництвом регіональної філії  «Південно-Західна залізниця» ПАТ Укрзалізниця» та повідомляє. На дільниці Фастів-Миронівка-Фастів курсує чотири пари приміських поїздів, які слідують з усіма зупинками на шляху прямування та пара приміських поїздів, яка здійснювала зупинки по станціях.

Враховуючи чисельні звернення громадян з 19.12.2017 приміським поїздам № 6236 сполученням Фастів Миронівка та № 6235 сполученням Миронівка-Фастів слідують з усіма зупинками, а також здійснюють зупинку по зупиночній платформі Карапиші-2».

Заступник директора регіональної філіїз рухомого складу і матеріально-технічного постачання О.В.Миклащук

Начальник служби приміських пасажирських перевезень Д.В.Копнра

Останні відео:

Нарада працівників пенсійного фонду півдня Київщини в селі Карапиші

Хрещенські купання на Йордана в Карапишах

Карапиші святкують Водохреща

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити