«Хліб – всьому голова!» – і це не просто народна мудрість, бо у всі часи професія хлібороба була і залишається однією з найпочесніших.
Досягнення аграріїв і переробників нашого села Карапиші добре відомі в Україні і далеко поза її межами. Карапиші сьогодні серйозний бренд аграріїв – це висока якість, екологічність, ефективність і стабільність в результатах виробленої продукції.

Тож сьогодні свято всіх Карапишан, хто обробляє землю, займається тваринництвом, переробляє зерно та молоко, працює в лабораторіях, відповідає за сферу культури на селі, а також фермерів, ветеранів та молодих спеціалістів сільськогосподарського виробництва. Всіх, хто від сходу сонця і до глибокої ночі, без вихідних днів і відпусток працює на землі.
Результат вашої роботи – щедрість Карапишівських ланів, вагомі урожаї, які визначають рівень життя в нашому селі і країні в цілому.

Бажаємо Вам сприятливого погоди та щедрої на врожай землі. Ваш професіоналізм, самовіддача та відданість вибраній справі заслуговують на найкращі теплі слова, вдячність та подяку. Бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя, тепла та впевненості в завтрашньому дні!

В п’ятницю, 17 листопада в нас в Карапишах відбулись святкування Дня працівників сільського господарства. Пропонуємо відео та фото з святкувань:

Останні відео:

Все найкраще - дітям: екскурсія по філіалу дитсадка при середній школі села Карапиші

Музей в Карапишах - ремонт та розширення експозиції

Матч команд з сіл Карапиші - Козин, рахунок 8 : 2!!!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити