День святого Миколая – це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно.  Дітлахи моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам.

У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов`язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик. Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися.

А в ніч на 19 грудня до кожної дитинки приходить Святий Миколай і кладе під подушку подарунки.

В сучасні часи з’явилась добра традиція – саме у день святого Миколая опікуватись сиротами та знедоленими дітьми, даруючи їм подарунки.

В Карапишах заведено традицію в цей день приходити в дитсадок з подарунками від святого Миколая. Цю традицію започаткувала і щороку підтримує генеральний директор СТОВ «Агросвіт» Валентина Петрівна Даниленко.

Ось  і цього свята святий Миколай завітав в дитсадочки села Карапиші та села Олександрівка. За гарну їхню поведінку протягом усього 2017 року діткам він подарував солодощі та іграшки, яким усі діти надзвичайно раділи,

адже святий Миколай цього дня не забув про них.

А працівники Карапишівського дитсадочка «Колосочок» отримали від Валентини Петрівни ще й ноутбук з принтером, який стане в нагоді їм при підготовці навчально-виховного процесу в дошкільному закладі.

Почесну місію вручення подарунків від Валентини Петрівни виконала голова профкому СТОВ «Агросвіт» П.Д.Журба.

В.І.Журба, помічник генерального директора СТОВ «Агросвіт».

Останні відео:

Карапиші святкують Водохреща

З Днем народження, Валентина Петрівна!

Вітання Карапишанам з Новим 2018 роком від сільського голови Сергія Руденка

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити