З моменту початку спорудження Храму УПЦ Київського Патріархату в селі Олександрівка пройшло трохи більше року: “26 червня: закладення каменю та освячення хреста храму Покрови Божої Матері в селі Олександрівка.”

Начебто, якщо говорити про сам час, це й небагато, а якщо про події на будівництві Церкви в селі, про напружений ритм і графік будівництва, про затрати енергії та нервів людей причетних до цього святого дійства – то вкладено в храм дуже багато.

Як сьогодні сказали будівельники про головного спонсора і ініціатора будівництва, Валентину Петрівну Даниленко, – вона в нас кожний день на будівництві. Валентина Петрівна живе цим, тому й турбується кожного дня, знає коли і які будматеріали та техніку потрібно на будівельний майданчик, першочергово фінансує те що необхідно придбати і виконати. Цього, не дуже доброго на врожай року, це важко – є важливі виробничі видатки, кредити, утримання нині існуючої інфраструктури Карапишів потребує немалих коштів, та всього й не перелічити. Але знаходить Валентина Петрівна і час, і ресурси, і фінанси – тому й зростає стрімко величний Храм в парку села Олександрівка.

Не забуває за своїми депутатськими і службовими обов’язками про Церкву, де заклав перший камінь, і Анатолій Степанович Даниленко – щонайменше пару раз в тиждень контролює хід будівництва особисто (досвід у будівництві має серйозний – не кожний архітектор позмагається).

Так спільними зусиллями і завершується в селі Олександрівка будівництво затишного, можна сказати “домашнього” Храму:

P,S. На будівництві часто буває і приймає участь Олександрівчанин Олег Содель, в нього є цікаві відео з процесу будівництва, пропонуємо переглянути:

Останні відео:

Все найкраще - дітям: екскурсія по філіалу дитсадка при середній школі села Карапиші

Музей в Карапишах - ремонт та розширення експозиції

Матч команд з сіл Карапиші - Козин, рахунок 8 : 2!!!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити