Наразі в Карапишах проводять підсаджування вічнозелених рослин. Весною цього року провели висадку великої кількості цих дерев, але із-за посушливого літа частина з них не прижилась. Тож на місцях, де дерева пропали, підсаджують нові сосонки. Зараз на вулиці для цього стоїть сприятлива погода – грунт достатньо вологий від осінніх дощів, а спеціалісти стверджують, що хвойні дерева восени можна висаджувати з вересня по листопад включно.

Деревця для підсадки доставляються з саду СТОВ «Агросвіт», де в попередні роки їх зовсім маленькими висадили на площі з крапельним поливом. За ними весь цей час догляд вели працівники садо-огородньої бригади.

Валентина Петрівна Даниленко, яка ще тоді потурбувалась про придбання «шкілки» цих сосон, розпорядилась висаджувати їх тепер щодня по 15-20 шт. в день. Щоб не відривати людей від основної роботи в товаристві, висадку сосонок здійснюють працівники КП «Карапишікомунгосп».

П.Д.Журба, голова профкому СТОВ «Агросвіт».

Останні відео:

Все найкраще - дітям: екскурсія по філіалу дитсадка при середній школі села Карапиші

Музей в Карапишах - ремонт та розширення експозиції

Матч команд з сіл Карапиші - Козин, рахунок 8 : 2!!!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити