Осіння пора додає нові види робіт. Традицією в Карапишах є прибирання територій та центрального парку. Так, із завершенням інтенсивного листопаду, тут 21жовтня відбувся суботник з прибирання опалого листя.

Ініціатором його стала генеральний директор СТОЛВ «Агросвіт» В.П.Даниленко, яка завжди наголошує, що справжні господарі завжди дбайливі, охайні і в першу чергу прибирають у своєму будинку. У зв’язку з настанням осені і майбутніми святами хороші господарі завжди наводять лад у себе вдома. Ми всі є жителями рідного села, а тому повинні стежити за порядком там, де ми живемо, за своїм будинком.

У такій санітарній акції вона особисто взяла участь, а також сільський голова С.В.Руденко, виконавчий директор СТОВ «Агросвіт» Д.В.Петренко, адмінперсонал та працівники СТОВ «Агросвіт», ПП Агротехспілка «Україна», КП «Карапишікомунгосп», сільського будинку культури та інші.

Всі учасники суботника твердо переконані, якщо ти сам прибираєш, вкладаєш свою працю у прикрашання території, починаєш цінувати старання інших і дбайливо ставитися до довкілля. Якщо людина власноруч прибирає, озеленює територію, вона ніколи не смітитиме.

П. Д. Журба, голова профкому СТОВ «Агросвіт»

Останні відео:

Все найкраще - дітям: екскурсія по філіалу дитсадка при середній школі села Карапиші

Музей в Карапишах - ремонт та розширення експозиції

Матч команд з сіл Карапиші - Козин, рахунок 8 : 2!!!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити