«Все найкраще – дітям» – кому не знайомий цей старий радянський лозунг? У нашому дитинстві він прикрашав піонерські табори, актові зали, звучав з екранів телевізорів. Коли ми самі стали батьками, це гасло для нас мало б стати стилем життя і головним принципом виховання дітей. На превеликий жаль, досить часто за красивими словами про турботу за дітей нічого немає крім слів…

По правді кажучи, і в СРСР, дітям не віддавали найкраще – найкраще йшло на експорт і на озброєння, але сьогодні будемо говорити не про це. Сьогодні покажемо і розкажемо, як вислів “Все найкраще дітям” працює в селі Карапиші.

Свого часу, ще до більшовизму, у Карапишах всім селом збудували, так звану, земську школу (1905 рік). Потім довго та школа стояла нікому непотрібною. Але прийшов час, про стару школу згадали, і от цього року школа отримала нове життя – про це наш репортаж сьогодні.

Тому пропонуємо, переглянувши відео та фото, самим сформувати точку зору про практичне втілення лозунгу “Все найкраще -дітям” в Карапишах:

P.S.: Якщо є бажання почитати і подивитись більше матеріалів про життя дітей в селі Карапиші можна це зробити через “пошук на сайті”. Там будуть публікації і про ремонт дитсадка і про сам дитсадок:

 

 

Останні відео:

Карапиші святкують Водохреща

З Днем народження, Валентина Петрівна!

Вітання Карапишанам з Новим 2018 роком від сільського голови Сергія Руденка

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити