У вісімдесятих роках XX століття в селі Карапиші створили історико-краєзнавчий музей. Сьогодні цьому музею біля сорока років. Але особливу увагу роботі музею та розрення експозиції музею відбулося вже за часів незалежності України, після закінчення радянського періоду історії України.

Сільська рада постійно виділяє кошти на музей та утримання посади його директора. В останні роки цю посаду займає вчителька української мови та літератури Валентина Василівна Троценко. За час її роботи в музеї з’явились нові сучасні експозиції, постійно проводяться уроки патріотичного та історико-культурного виховання учнів Карапишівської загальноосвітньої школи, в залах музею здійснюються косметичні ремонти.

Минулого року при вшануванні жертв голодомору тут провели поминальний реквієм. В цьому заході взяла участь і Валентина Петрівна Даниленко, генеральний директор СТОВ «Агросвіт». Пройшовшись по залах музею, оцінивши значимість цього закладу для карапишан, Валентина Петрівна запевнила директора музею, що в 2017 році буде перекрито дах, який перебував у жалюгідному стані.

Слова свого дотрималась. Нещодавно музей перекрито сучасною метало-черепицею. Тож Валентина Василівна Троценко та односельчани щиро вдячні їй за турботу і підтримку місцевої музейної справи.

Василь Журба, редактор газети «Карапишівська правда».

Останні відео:

Карапиші святкують Водохреща

З Днем народження, Валентина Петрівна!

Вітання Карапишанам з Новим 2018 роком від сільського голови Сергія Руденка

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити