09 лютого 2018 року в приміщенні адмінбудинку СТОВ «Агросвіт» відбулась нарада – засідання працівників Богуславського, Кагарлицького та Миронівського відділень пенсійного фонду. Рішення про проведення цього заходу саме в Карапишах було прийнято не випадково. Адже за підсумками 2017 року СТОВ «Агросвіт» та ПП Агротехспілка «Україна» є одними з найпотужніших підприємств, які відраховують  значні кошти єдиного соціального внеску, що спрямовуються на виплату пенсій.

На нараді було відзначено, що тих коштів, які надійшли до фонду від карапишівських підприємств у 2017 році, повністю вистачає на виплату пенсій протягом одного року карапишівським пенсіонерам та пенсіонерам одного із сіл Миронівського району.

В засіданні, окрім керівників цих районів, взяли участь Валентина Петрівна та Анатолій Степанович Даниленки, які висвітлили своє бачення вдосконалення пенсійної реформи в Україні.

За активну співпрацю з відділеннями пенсійного фонду та сприяння в організації проведення цього засідання Валентині Петрівні вручили подяку.

Останні відео:

Нарада працівників пенсійного фонду півдня Київщини в селі Карапиші

Хрещенські купання на Йордана в Карапишах

Карапиші святкують Водохреща

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити