Ми живемо в воюючій країні  і на жаль схоже на те, що бойові і диверсійні дії на території України не на один рік. Така сувора проза життя завдячуючи нашому північному сусіду, та й чого гріха таїти часто і розплата за недбалість в роботі певних осіб та служб.

Яскравий приклад – останні події на складі боєприпасів в Калинівці Вінницької області.

Схоже на те, що керівництво держави і профільних міністерств все таки зрозуміло, що до подібних подій потрібно готуватись завчасно. Як наслідок, на базі Карапишівської сільської ради і на території села Карапиші готувались до штабних тренувань з органами управління, спеціалізованими службами цивільного захисту, військовим командуванням та керівниками суб’єктів господарювання, пов’язаних з ліквідацією умовної надзвичайної ситуації на складах боєприпасів з подальшим вибухом складів.

Тож 18 жовтня 2017 року Карапишівський сільський голова С.В.Руденко провів оперативну нараду з депутатським активом села Карапиші щодо захисту населення і території Карапишівської громади у разі виникнення надзвичайної ситуації внаслідок вибуху на складах з боєприпасами.

Темою даної наради було: «Підготовка до проведення практичних навчань щодо дій органів управління, спеціалізованих служб цивільного захисту і керівництва суб’єктів господарювання у разі виникнення надзвичайної ситуації внаслідок вибуху на складах з боєприпасами, які відбудуться с селі 19 жовтня поточного року».

В даному засіданні прийняв участь головний спеціаліст з взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної та оборонної роботи Миронівської райдержадміністрації В.В.Петриченко:

Василь Журба, депутат Карапишівської сільської ради.

Останні відео:

Все найкраще - дітям: екскурсія по філіалу дитсадка при середній школі села Карапиші

Музей в Карапишах - ремонт та розширення експозиції

Матч команд з сіл Карапиші - Козин, рахунок 8 : 2!!!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити