В суботу, 2 грудня, на базі Карапишівського спортивного комплексу відбулись перші матчі з футзалу, який проводиться під егідою Миронівської районної федерації футболу.

В цьому турнірі приймуть участь 10 сільських та міських команд. Турнір проходитиме по суботах і закінчиться аж 20 березня 2018 року.

Другого грудня відбулась і перша гра карапишівської футбольної команди. Зустрічалась вона з суперниками із села Козин. За два тайми по двадцять хвилин наші хлопці зуміли забити у ворота суперника 8 голів, тоді як козинчанам вдалося відіграти лише два м’ячі. Зустріч закінчилась з рахунком 8 : 2 на користь карапишівської команди, яка по підсумку першого туру лідирує за різницею забитих і пропущених м’ячів.

Тож дебют непоганий. За ходом змагань будемо слідкувати і надалі.

Останні відео:

Все найкраще - дітям: екскурсія по філіалу дитсадка при середній школі села Карапиші