У вівторок, 9 січня, відбулась позачергова сесія Карапишівської сільської ради, на якій було розглянуто питання створення комунального дитячого закладу оздоровлення та відпочинку Карапишівської сільської ради. Воно було прийняте у зв’язку з ліквідацією  Товариства з обмеженою відповідальністю «ЗОРЯНИЙ» Всі присутні на сесії депутати прийняли одностайно наступне рішення:

-Створити  Комунальний  дитячий заклад  оздоровлення та відпочинку Карапишівської сільської ради «Зоряний» за адресою: 08841 Київська область, Миронівський район, село Карапиші, вулиця Шевченка № 63 зі статусом юридичної особи.

 

– Сформувати матеріально–технічну базу Комунального дитячого закладу  оздоровлення та відпочинку Карапишівської сільської ради «Зоряний»  шляхом передачі майнових прав Дитячому закладу  оздоровлення та відпочинку «Зоряний» Товариством з обмеженою відповідальністю «ЗОРЯНИЙ» зареєстрованого в державному реєстрі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за № 0714, безоплатно переданих у комунальну власність Карапишівської сільської ради.

-Затвердити статут Комунального дитячого закладу  оздоровлення та відпочинку Карапишівської сільської ради «Зоряний».

-Призначити  директора Комунального дитячого закладу  оздоровлення та відпочинку «Зоряний» Поштового Руслана Михайловича.

-Звернутись  до  Служби у справах дітей та сім’ї  Київської обласної державної адміністрації з клопотанням про безоплатну передачу у комунальну власність майна, яке перебувало в користуванні Товариства з обмеженою відповідальністю «ЗОРЯНИЙ», а саме: меблі, обладнання, речі першої необхідності.

-Директору Комунального дитячого закладу  оздоровлення та відпочинку Карапишівської сільської ради «Зоряний» Поштовому Руслану Михайловичу провести державну реєстрацію юридичної особи.

Після прийняття даного рішення та сформування необхідних документів на наступний день новостворений комунальний заклад був зареєстрований в єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України.

Очікуємо рішення Київської облдержадміністрації.

Про дальший розвиток подій проінформуємо.

Депутат Карапишівської сільської ради В.І.Журба.

Останні відео:

Карапиші святкують Водохреща

З Днем народження, Валентина Петрівна!

Вітання Карапишанам з Новим 2018 роком від сільського голови Сергія Руденка

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити