У вівторок, 24 жовтня, відбулася сімнадцята сесія Карапишівської сільської ради сьомого скликання.

До повістки денної сесії було включено одинадцять питань. Основними з них були: внесення змін до рішення десятої сесії від 23.12.2016 року № 75-10-VII «Про сільський бюджет Карапишівської сільської ради на 2017 рік» ( з наступними змінами) та додатків до нього, звіт про виконання сільського бюджету за дев’ять місяців 2017 року, зміна назви та затвердження Статуту комунального закладу дошкільного навчального закладу загального розвитку ясла-сад «Колосочок», про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність двом учасникам АТО та членам їх сімей для будівництва та садівництва.

У розділі «різне» депутати внесли сільському голові С.В.Руденку пропозицію до наступної сесії, коли буде розглядатись сільський бюджет на 2018 рік, вивчити питання про можливість виділення коштів для АТОвців, які мешкають в селі, на придбання твердого палива (дров).

Василь Журба, депутат Карапишівської сільської ради. 

Останні відео:

Все найкраще - дітям: екскурсія по філіалу дитсадка при середній школі села Карапиші

Музей в Карапишах - ремонт та розширення експозиції

Матч команд з сіл Карапиші - Козин, рахунок 8 : 2!!!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити