Проїхавши практично чверть Миронівського району (по дорогам де проходить об’їзд через ремонт мосту в селі Зеленьки) заїхали в Карапиші. Про те що відбувається сьогодні з дорогами в Миронівському районі можна буде завтра прочитати і подивитись на відео на сайті “Громада Миронівщини“.

Сільський голова Сергій Васильович Руденко показав і розповів про ситуацію з ремонтом доріг, що склалась сьогодні в селі . А доріг в селі немало і на жаль далеко не всі вони в найкращому стані. Хоча порівнюючи з сусідами, то Карапиші (в тому числі і по стану дорожнього покриття) в кращому становищі і по кількості вулиць з твердим покриттям і по якості самого дорожнього покриття.

Всього в селі 65 кілометрів доріг комунальної власності, з них ще без твердого покриття 6 км доріг. Частина доріг вже потребують капітального ремонту, ямковий ремонт на них вже неефективний.

Хто фінансує ремонт доріг в селі, скільки доводиться чекати поки гроші дійдуть до села із “зверху” для ремонту доріг і завдячуючи кому це відбувається на відео нижче:

Останні відео:

Все найкраще - дітям: екскурсія по філіалу дитсадка при середній школі села Карапиші

Музей в Карапишах - ремонт та розширення експозиції

Матч команд з сіл Карапиші - Козин, рахунок 8 : 2!!!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити