Наближаються новорічні свята, а разом з цим трудові колективи та жителі села Карапиші розпочинають прикрашати свої заклади і домівки. Новорічна ілюмінація з’являється на фасадах будинків та вулицях, а в центрі села, на площі Незалежності, традиційно, встановлюється головна ялинка Карапишів.

Щороку СТОВ «Агросвіт» організовує роботи з встановлення  новорічної ялинки та проведення свят. Адже наші діти  не уявляють Новий рік без ялинки, Діда Мороза та Снігуроньки. А ще, це українська традиція – прикрашати новорічну ялинку, співати колядок та щедрівок біля неї.

З 1996 року головна ялинка Карапишів незмінна. За ці роки зеленій красуні довелось відчути на собі усі примхи зими. Але хуртовини, вітри та обледеніння на новорічну прикрасу села ніяк не впливають. Традиційно у середині грудня ялинка знову постала у центрі села у всій своїй красі.

Роботи завершено.  Процес встановлення новорічної ялинки карапишани спостерігали протягом декількох днів. Перший етап – це збір металевої конструкції. Далі залізні кола оздобила шуба із натуральної хвої. Висота сільської новорічної ялинки становить 12 метрів. Діаметр нижнього кола – 5 метрів. Після того, як працівники «Агросвіту» встановили ялинку, її прикрасили світовою ілюмінацією та іграшками.

Процес прикрашання міської ялинки тривалий та клопіткий. До того ж, щороку трапляються випадки крадіжок ялинкових прикрас.

Хочеться звернутися до мешканців села, щоб вони ставилися до цієї ялинки, як до власної. Навряд чи, такі великі кулі прикрасять чиюсь домашню ялинку, (в цьому випадку розмір також має значення).

Тож напередодні Свята Миколая новорічна красуня вже дарує радість як маленьким, так і дорослим карапишанам.

Церемонію народних гулянь для мешканців села та його гостей призначено на 29 грудня.

Цього дня, о 16-й годині на всіх чекатиме розважальна програма з казковими новорічними героями, розвагами та солодкими подарунками від Діда Мороза.

Запрошуємо! Свято вже близько!

Редакційна колегія газети «КП».

Останні відео:

Карапиші святкують Водохреща

З Днем народження, Валентина Петрівна!

Вітання Карапишанам з Новим 2018 роком від сільського голови Сергія Руденка

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити