24 та 25 жовтня в Карапишах проводились роботи з завершення прокладання асфальту по вулиці Польовій.

Почали її асфальтувати ще в червні цього року. Тоді на це було виділено 600 тис. гривень з районного бюджету та 200 тис. Карапишівською сільською радою. Цих коштів вистачило на 830 метрів вулиці, а протяжність її всієї становить 1 км 350 метрів.

З тих пір роботи тут призупинились із-за відсутності коштів. На останній сесії Миронівської районної ради було прийнято рішення про спрямування ще 591 тис. гривень з бюджету району. Це відбулося завдяки депутату Миронівської районної ради Валентини Петрівни Даниленко, яка є членом постійної бюджетної комісії. На її засіданні вона відстояла інтереси нашої сільської громади і переконала всіх членів комісії в необхідності завершення робіт з прокладання твердого покриття по вулиці Польовій. І після цього це рішення було підтримано на сесії більшістю депутатів районної ради.

Прокласти асфальт в осінню пору треба оперативно, використовуючи кожну погожу днину. Якраз 24 і 25 жовтня погода була сухою. Але ввечері 25 числа біля 18.00 годин вечора асфальтоукладач вийшов з ладу, коли залишалось закінчити якихось 15 метрів дороги. Дорожні працівники вже наладнались закінчити роботу, щоб продовжити наступного дня. Та в цю пору до них під’їхав Анатолій Степанович Даниленко, щоб побачити чи закінчили асфальтування. Побачивши таку ситуацію, він попросив працівників все-таки ввечері відремонтувати техніку і завершити роботу, адже 26 жовтня зранку прогнозовано дощ. Вони відгукнулись на його прохання і о 2 год. 30 хвилин ночі закінчили свою роботу ще до дощу.

Роботи з укладення асфальту проводились приватним підприємствам «А.В.А. Автобан».

 

С.В.Руденко, Карапишівський сільський голова.

Останні відео:

Все найкраще - дітям: екскурсія по філіалу дитсадка при середній школі села Карапиші

Музей в Карапишах - ремонт та розширення експозиції

Матч команд з сіл Карапиші - Козин, рахунок 8 : 2!!!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити