На фото корова-рекордистка Алекса (на передньому плані), яка дає 85 кг молока на добу, зі своєю дочкою Алеєю

Прийшов 2018 рік, закінчились новорічні свята, прийшов час підвести підсумки в галузі виробництва тваринницької продукції 2017 року. Розглянемо яких результатів досягнули та з якими викликами зіткнулися  в році, що минув.

Передусім варто зазначити, що вже кілька років поспіль сільське господарство є провідною бюджетоутворюючою галуззю, яка забезпечує зростання ВВП та надходження валюти в країну. За інформацією Державної служби статистики останні  роки Україною експорт продукції збільшується зокрема за рахунок експорту зернових та при цьому у тваринництві негативні тенденції тільки посилюються: у порівнянні з минулим роком скорочення поголів’я відбувається по всіх галузях тваринництва.

Не додає сільгоспвиробникам впевненості в завтрашньому дні і політика держави, яка посилює фіскальний тиск на галузь. Поряд з цим також рік був  несприятливим з кліматичних умов, що спричинив складності з заготівлею кормів.

Та на ряду зі всіма складностями результати тваринництва по всіх галузях нашого господарства є досить позитивними.

Станом на 01.01.2018 року в СТОВ «Агросвіт» надій на фуражну корову у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року збільшився  на 10,2% і  склав 9599,6 кг.  Середньодобовий приріст великої рогатої худоби за 12 місяців 2017 року становить по молочній породі  909 г., по м’ясним породам 1182 г., свиней 772 г. За 12  місяців отримано  856 голів приплоду телят та 38271 голів приплоду  поросят.

Ще можна наводити ряд продуктивних показників, та головне, що продукція нашого виробництва є практично повністю  продовольчо-безпечною, а також дозволяє виробляти значні обсяги кошерного молока та високої якості яловичини, свинини та продукції птахівництва.

Тож хочеться подякувати за співпрацю всім  спеціалістам, керівникам підрозділу та працівникам нашого господарства за вагомий внесок в виробництво, за щоденну кропітку працю. Адже ці показники відкривають «друге дихання», окрилюють нас та створюють духовне піднесення працювати краще й краще для досягнення нових вершин.

Станіслав Лесь, головний зоотехнік СТОВ «Агросвіт».

Останні відео:

Нарада працівників пенсійного фонду півдня Київщини в селі Карапиші

Хрещенські купання на Йордана в Карапишах

Карапиші святкують Водохреща

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити