У переддень Нового року варто підсумовувати зроблене й досягнуте, працювати й  окреслювати плани й завдання на майбутнє, аби  спільними зусиллями досягти якісних результатів. Зимова пора – гарна нагода стишити кроки і  поміркувати над тим, якими  темпами й куди ми будемо прямувати наступного року.

Шановні власники земельних паїв с. Олександрівки, завдяки вашій мудрості, працелюбству, наполегливості й поміркованості колоситься  золотиста українська нива, забезпечується добробут ваших сімей. Звертаюсь до Вас із щирою вдячністю за співпрацю зі СТОВ «Агросвіт» і за довіру до мене, як до керівника підприємства на протязі 15 років , яких ми з вами разом працюємо і робимо все можливе для того, щоб ця співпраця була результативною й спрямована на досягнення значимих здобутків.

СТОВ «Агросвіт» із року в рік виконував і виконуватиме свої зобов’язання з розрахунків за оренду земельних паїв, які обробляємо. Виходячи з індексації землі, відсотки збільшувались щорічно і за 2017 рік вже становили – 10 % . Нині це один з найбільших показників у районі.

І хоч цей рік був досить не простим для українського сільськогосподарського виробництва, адже зібрано було лиш половину очікуваного і закладені кошти не повернулись, та  попри усілякі примхи природи й економічні проблеми , ми здійснили розрахунки із власниками земельних паїв у повному обсязі. Я чітко усвідомлюю , що співпраця буде якісною і довготривалою лише за умов добросовісного й раціонального ведення справ, орієнтованих , насамперед, на потреби людей.

Завдячуючи вашій згуртованості, довірі, відповідальності та старанності, ми  всі разом підтримуємо село Олександрівку і його  соціально- культурний рівень. СТОВ «Агросвіт» має змогу обробляти Ваші землі сучасною технікою за сучасними технологіями, ми також самі можемо забезпечити себе продуктами харчування місцевого виробництва , які реалізовуються в магазині «Продукти» збудованому в с. Олександрівка. Діти ваші  навчаються, в оснащеній сучасним  обладнанням, школі, які підвозяться шкільним автобусом в село Карапиші, селяни отримують допомогу в лікарні в с. Карапишах і т.д.

Кожен новий день для місцевих жителів – це можливість зробити щось корисне й досягти більшого. Всі ці дії спрямовані на розвиток інфраструктури й перетворення її в прибуток для людей.

За останні роки було направлено коштів в сумі 451 тис. грн. фіксованого податку за землю та 956 тис. грн. прибуткового податку з фізичних осіб. А це в першу чергу виплата пенсій, заробітної плати соціальній сфері (вчителям, лікарям, працівникам освіти), друге- це утримання шкіл, лікарень, садочків, ФАПів, виплата малозахищеним сім’ям і т.д.

Таким чином належний стан ведення справ і робота установ населеного пункту. (в т.ч. й сільської ради) залежить від податків, які надходять до місцевих бюджетів. Ми чітко відстоюємо право й бажання Ваших людей жити, працювати, виховувати дітей у селах європейського рівня. Попри усі труднощі фінансові, я, як депутат районної ради,  посприяла  у виділенні коштів з районного бюджету в сумі 200 тис. грн. Крім того, СТОВ «Агросвіт» прийняв участь у реконструкції дитячого садочка в с. Олександрівка, у виділенні коштів у сумі 450 тис. грн. – це дало змогу  відкрити дитячий садочок, виділялись кошти на ямковий ремонт доріг в с. Олександрівка та під’їзду до села – в сумі 150 тис. грн., було організовано перекриття даху сільського будинку культури.

Усвідомлюємо й те, що сільська громада гуртується навколо церковних і історичних пам’яток, тому будується церва, на яку витрачено немало коштів, щоби на щоденних і святкових богослужіннях єдналась думка, сподівання, серця й душі місцевих жителів.

Я плекаю надії й докладаю усі зусилля до того, аби  нас єднали ці прагнення і ми спільно, плідно й узгоджено працювали, не розмінюючись на щось обіцяно-химерне краще. Досвід спільної праці нас робить сильнішими й успішнішими, а результати діяльності – якісно вищими й значимішими. В єдності – сила, тому, об’єднавшись у громаду однодумців, ми зможемо працювати над покращенням соціально-культурного життя кожного громадянина наших сіл, стати сильними духом і справою, аби в нашому краї збудувати міцне осердя духовності, вірності й щирих прагнень змінити світ і себе у ньому на краще.

Зараз набрав чинності закон про добровільне об’єднання громад із рекомендованою методикою. Але, на жаль, й досі не внесено відповідних змін до Конституції України щодо децентралізації влади, не сформована законодавча база, яка регламентує бюджет на місцях, податки, які б забезпечували поступ села.

Очевидним є те, що громади будуть розвиватись там, де є робочі місця, а фінансування  розподілятиметься за схемою першочерговості тій громаді, яка наповнює бюджет, із чим ми відмінно справляємось. У Карапишах на підприємстві працює 500 осіб, в тому числі з села Олександрівки – близько 40 працівників. Громадян обох сіл об’єднують школа, садочок, лікарня і багато інших послуг, які надаються саме в Карапишах. Тут інтенсивно створюються робочі місця, сприятливим є розвиток малого та середнього підприємництва, індивідуально задовольняються нагальні потреби сімей, які цього потребують.

За словами сільської голови, стала незрозумілою позиція ваших депутатів, які виявили бажання об’єднатись з Миронівською громадою. Безумовно, свобода вибору – це право кожної людини, а наш спільний вибір – це рішення, співмірне із прагненням усієї громади, а не окремих представників, які вирішують її долю і всіляко намагаються вплинути на суспільні процеси.

Тому прийдешній Новий рік – це новий цикл життя, нова історія, яку ми повинні наповнити сумлінною працею й істинним прагненням примножувати й ефективно розвивати те, що здобуте спільними зусиллями й покликане вивести нас у лідери за рейтинговими показниками соціально-економічного розвитку регіону. І саме в єдності витвориться та сила, яка допоможе реалізуватись усім нашим прогресивним планам!

Шановні земляки! Я сподіваюся, що Новорічна й Різдвяна зірка запалить наші серця мудрістю, далекоглядністю, наснагою до нових прагнень і звершень. Вірю в те, що усі житейські  турботи лишаться в році, що минув, а прийдешній рік принесе злагоду, мир і достаток кожній сім’ї.  Саме зараз час бути розсудливими й приймати гідні рішення щодо розвитку й розбудови середовища, в якому ми живемо. А мир і добробут буде там, де кожен робитиме свою справу зі всією старанністю, відповідальністю і любов’ю.

З повагою, найкращими побажаннями і надією на співпрацю,

генеральний директор СТОВ “Агросвіт” В.П. Даниленко.

Останні відео:

Карапиші святкують Водохреща

З Днем народження, Валентина Петрівна!

Вітання Карапишанам з Новим 2018 роком від сільського голови Сергія Руденка

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити