Шановні власники земельних паїв!

Звертаюсь до Вас, аби подякувати за те, що ми були поруч і діяли спільно протягом багатьох років.

На сьогодні ми вже майже завершили запланований виробничий процес. Як Ви помітили 2017 рік був досить непростим, в галузь вкладено значну кількість коштів, але надходження не покривають видатків, і погода тут зіграла не останню роль.

Всі зобов’язання, дані мною, як керівником підприємства, перед кожним з Вас і перед державою було виконано.

Наступний рік буде не легшим, адже для подальшого ведення сільського господарства, зокрема утримання галузі тваринництва, рослинництва, підтримки села необхідні обігові кошти. Їх недостатньо, тому доведеться залучати банківські кредити, які є недешевими і їх потрібно віддавати.

Ми разом з Вами проходили всі перипетії сучасного суспільно-економічного життя, були і падіння, і злети. Завдяки зусиллям і професіоналізму спеціалістів та згуртованості власників земельних паїв, людей небайдужих до розвитку нашого виробництва є збереження цілісним нашого села, ми разом з Вами стали найпотужнішими в районі, а то й першими в області.

Я дякую і пишаюсь Вами, своїм селом і виробництвом, але мене і багатьох колег-спеціалістів непокоять люди, які починають займатись не благовірними справами і роблять нерозумні вчинки. Цим самим «сіють безпідставну куряву» у своїх діях щодо своїх односельців і села загалом.

Прикро спостерігати, як сьогодні ці родючі земельні ресурси так безрозбірно віддаються в руки неконтрольованого бізнесу. Землі, на яких будувалося й гуртувалося село, які мають йому служити, підвищувати фінансовий, культурний, освітній рівень села, нині безпощадно виснажуються.

Сьогодні непростий час, коли в країні політичні негаразди і економічний спад. Сьогодні, як ніколи, ми повинні бути разом, єдині і вирішувати наболілі питання спільно, цивілізовано. А не через мотивовані судові органи і «нахрапом».!

Такі випадки мають місце у нашому селі, як от захват своєї землі, не дочекавшись збору врожаю, який повинен зібрати «Агросвіт».

Люди, – це ж не голод! Де ж людяність і порядність? Зовсім незрозумілими є такі вчинки наших односельчан. Або дехто із власників паїв потрапив під вплив бізнесових юристів, адже не може людина з села, знаюча, як важко працювати на землі, розірвати цей виробничий ланцюг, наприклад, безпідставно мотивуючи, що не сплачуються податки в державу.

Доводжу до Вашого відома, що «Агросвіт» – найбільший платник податків до бюджету серед сільськогосподарських виробників. У 2017 році тільки прибутковий податок з фізичних осіб (18%) та військовий збір (1,5%), що відраховується з власників земельних паїв, становить біля 4 млн. грн. СТОВ «Агросвіт» бере на себе й повну відповідальність за стан земельних угідь, вболіваючи за кожного власника землі. Бо вчинками керує спільна мета – перетворити інфраструктуру села в прибуток для кожного. Наше підприємство за рахунок надання робочих місць є джерелом наповнення бюджету селянина і села в цілому. Завдяки цьому село набуло іншого статусу – стало показовим як у регіоні, так і Україні загалом. Ми впевнено нарощуємо потужності виробництва, вкладаючи до бюджету села основну частку заробітку: ремонтуються дороги, садочки, наповнюються шкільні класи новітніми засобами як комп’ютеризації, так і інтелектуального розвитку школяра, оновлюється медичне обладнання в медпунктах та лікарні. Нам не соромно приймати гостей, які приїздять до нас, як до зразкового населеного пункту Київщини.

А завтра почнеться ринок землі – тоді що? Хто більше заплатить на одну гривню – до того й підуть?

Повинна ж бути позиція, в першу чергу, людини-патріота. А як же СЕЛО??? А як же робочі місця, податки? Як Ваші діти, внуки? Що скажуть? Куди піде село – В НІКУДИ!

Власники земельних паїв! Ви отримали землю – це добре, держава вірно зробила, що безкоштовно передала селянам на правах власності землю, яка дістанеться Вашим нащадкам.

Сьогодні земля обробляється в «Агросвіті» і Ви спокійні, адже довіряєте. Якщо проблеми, не дай Боже, з’являться, вони також вирішуватимуться в «Агросвіті».

Будьте розумними і виваженими, не робіть поспішних кроків з думкою, що десь будуть сприятливішими умови і кращі прибутки.

Є така народна мудрість: від кращого кращого не шукають! І це дійсно так, адже народ мудрий, вміє підмічати головне!

Мені, як керівнику і як людині, не легко і не просто та було б спокійніше вирішити всі особисті питання назавжди і не повертатись до цих проблем. Але є ще вища цінність людини – совість і зобов’язання перед людьми і перед самим собою.

Тому мені болить душа, коли я спостерігаю за цією проблемою і вчинками наших односельчан.

То ж дорогі мої земляки! Поважаймо один одного, допомагаймо один одному, адже від того ми з Вами будемо тільки сильнішими і багатшими духовно і фінансово! Тільки разом ми дійдемо до спільної мети, задля села, селян і країни!!!

Сподіваюсь, моральні цінності й чітка життєва позиція не зламаються, якими  б критичними не були умови. Я вірю в чистий розум і свідомість кожного. Ми маємо міцне духовне коріння. І воно повинно рости на благодатній, щедрій землі. І так як нам батьки віддали цей спадок, так і ми маємо передати його дітям, не осквернивши пам’ять. Тож саме зараз час бути далекоглядними, розсудливими й приймати гідні рішення.

З повагою і вдячністю, Валентина Даниленко, генеральний директор СТОВ «Агросвіт».

Останні відео:

Все найкраще - дітям: екскурсія по філіалу дитсадка при середній школі села Карапиші

Музей в Карапишах - ремонт та розширення експозиції

Матч команд з сіл Карапиші - Козин, рахунок 8 : 2!!!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити