13 січня – День народження В. П. Даниленко

Шановна Валентино Петрівно!

 В цей чудовий день – День Вашого народження, прийміть від нас сердечні привітання і найкращі побажання!

Вам, дорога Валентино Петрівно, доля дарувала активне, багате і цікаве життя. Притаманний Вам талант організатора, помножений на щиру любов до землі, на велике бажання робити людям добро, стали запорукою Вашого життєвого успіху. Вам вірять, до Вашої думки прислухаються, у Вас вчаться!

Поздоровляючи з цим чудовим святом, зичимо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров’я, серце, сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. Повсякденна копітка діяльність на відповідальній посаді вимагає від Вас повної відданості справі, наполегливості, подолання труднощів, високого професіоналізму. Із честю вирішуючи це покликання, Ви заслужили глибоку пошану серед людей, даруючи їм не тільки свої знання та досвід, але й тепло своєї душі.

Бажаємо Вам процвітання і ще кращих професійних успіхів. Нехай, шановна Валентино Петрівно, у всіх починаннях супроводжує Вас удача, розуміння і підтримка з боку колег і однодумців, а непроста робота приносить задоволення, гордість і творчі перемоги.

Нехай роки не затьмарюють радість і повноту буття. На щастя, на благополуччя і сонячних променів ласку нехай буде багатою Ваша доля. Дорожче за людяність і милосердя немає в людині кращого, а Ваше єство наповнене ним. Тож хай сторицею повниться Ваша чаша, нехай чистими помислами струменить джерело Вашої доброти.

Бажаємо Вам завжди залишатися такою ж молодою й чарівною, органічно поєднуючи витонченість і аристократизм із високим професіоналізмом і неабиякими якостями керівника, якому притаманні воля, цілеспрямованість і широкий кругозір.

Кожній людині при народженні дається ангел-охоронець, який невидимо підтримує, допомагає у всіх справах і оберігає від бід. Ви – щаслива людина. Завдяки підтримці свого ангела-хранителя Ви досягли у житті всього, чого хотіли. Родинна злагода і добробут, здоров’я усіх членів Вашої родини хай забезпечать Вам душевний спокій та гарний настрій, а вірні друзі та об’єднаний спільною метою високопрофесійний трудовий колектив сприяють звершенням в ім’я продуктивного розквіту.

Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців, в серці – добре і сонячно від людської вдячності! Нехай Ваш життєвий шлях буде наповнений новими злетами та досягненнями, а добро, подароване людям, вертається сторицею!

Хай і надалі Ваш шлях буде щедрий добром, багатий успіхами, сонячним материнським щастям, захоплюючий новими планами і благополучний прихильністю Небес! До ста літ Вам з роси і води!

З глибокою повагою і пошаною трудові колективи СТОВ «Агросвіт»

та ПП Агротехспілка «Україна».

Останні відео:

Карапиші святкують Водохреща

З Днем народження, Валентина Петрівна!

Вітання Карапишанам з Новим 2018 роком від сільського голови Сергія Руденка

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити