Шановна Валентино Петрівно! Шановний Анатолію Степановичу!

Вітаємо Вас з Днем працівників сільського господарства. Ваша трудова діяльність нерозривно пов’язана з розвитком наших базових підприємств – сільськогосподарського та переробного, які на сьогодні стали справжніми флагманами сільськогосподарського виробництва. Зроблено чимало добрих справ, у яких є Ваша особиста заслуга. Високі виробничі успіхи підприємств – це Ваше вміле керівництво, наполегливість, творчий пошук та відданість справі.

Хай Ваша невичерпна енергія та досвід і надалі служать людям та для розквіту нашого села. Нехай у всіх планах і починаннях Вас супроводжують яскравий успіх і творчі перемоги, робота приносить тільки задоволення й щедрі результати, а новий день дарує натхнення, нові відкриття і звершення в ім’я побудови нашого краю та всієї України.

Бажаємо Вам здоров’я, щастя, миру, успіхів в роботі і всіх сімейно-виробничих благ. …«сила зерна в його врожайності, сила людини в його умінні працювати з людьми, виходити переможцем із умов роботи, життя і побуту людини.» Нехай ваше життєво – виробниче поле діяльності і надалі буде врожайним.

Божого Вам благословення на повсякчас, на многії і благії літа!

З повагою і найкращими побажаннями до Вас трудові колективи СТОВ «Агросвіт» та ПП Агротехспілка «Україна».

Останні відео:

Все найкраще - дітям: екскурсія по філіалу дитсадка при середній школі села Карапиші

Музей в Карапишах - ремонт та розширення експозиції

Матч команд з сіл Карапиші - Козин, рахунок 8 : 2!!!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити