Шановні працівники СТОВ «Агросвіт» та ПП Агротехспіка «Україна»!

Педагогічний, учнівський колективи та батьківський комітет Карапишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів щиро вітають Вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства.

Господь наділив українську державу багатими на чорнозем, родючими грунтами. Споконвіку українці зміцнювали традиції хліборобського роду. Не дарма маємо приказку: «Є хліб – буде пісня!» Вміють українці і хліб вирощувати, і пісню гарну заспівати.

Ваша праця в усі часи була і залишається нелегкою, але такою важливою та потрібною для добробуту та благополуччя українського народу.

В цей святковий день низько вклоняємося Вам, – людям, які люблять рідну землю-годувальницю не на словах, а справами примножують її славу. А під мудрим керівництвом шановної Валентини Петрівни Даниленко аграрії села Карапиші досягають вагомих результатів в сільському господарстві, які є загальновизнаними. Ми щиро вдячні за ту материнську постійну турботу, яку приділяє Валентина Петрівна потребам і життю школи.

Тож нехай Ваші родини живуть під мирним небом України в достатку й радості. Нехай земля-матінка щедро віддячує Вам за Ваш неоціненний труд

Бажаємо Вам прихильної долі, вагомих здобутків, оптимізму, невичерпної енергії та професійної удачі!

Зі святом Вас!       

   

  П.П.Свистуленко, директор школи.

 

Останні відео:

Все найкраще - дітям: екскурсія по філіалу дитсадка при середній школі села Карапиші

Музей в Карапишах - ремонт та розширення експозиції

Матч команд з сіл Карапиші - Козин, рахунок 8 : 2!!!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити