За кілька днів один рух стрілки годинника о 24.00 годині 31 грудня перенесе нас в наступний 2018 рік зі світлими Різдвяними святами. Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікування чуда й казки, душевного тепла й надії. Ми входимо у новий відлік часу, оцінюючи і аналізуючи пройдене, підбиваючи підсумки року, що минає.

Рік, що минає, був для нашої громади, як і для всієї країни, складним випробуванням. Не раз здавалося, що успіх відвернувся іншим боком, але завдяки нашим спільним зусиллям, ми долали всі перешкоди. Він був важким для усіх нас, але ми повинні бути вдячні йому за те, що він показав нам, якими сильними і згуртованими ми можемо бути насправді. Цей рік, насамперед, став для багатьох з нас періодом формування діловитості і відповідальності, прагнення зробити особистий внесок у спільну справу, аби примножити досягнуті здобутки нашої сільської громади. Приємно відзначити, що цей іспит в цілому успішно складено.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2017-й рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід. Тому з впевненістю можна сказати – які б складнощі, розчарування і випробування не готував нам наш складний час, минулий рік назавжди залишиться в історії як хвилюючий момент істини, а його відлуння ще довго звучатиме в душі нашої нації.

Тепло і сердечно вітаємо вас зі світлими і радісними святами, які об’єднують у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, – з Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай ці свята принесуть кожному з нас радість, нові враження, надії й оптимізм. Нехай Новий рік буде різним: яскравим і веселим, романтичним і мрійливим, вдалим і цілеспрямованим. Нехай прихід цього року буде зустрінутий з найдорожчими і близькими людьми. Нехай Новий рік стане відмінною можливістю продовжити свої успішні починання і прекрасний шанс для тих, хто вирішив почати все спочатку. Неприємні і сумні моменти нехай підуть у минуле, а найкращі і приємні спогади все життя зігрівають ваші душі ласкавим теплом. Нехай забудуться старі образи, відкривши дорогу для нової дружби і любові. Бажання нехай збудуться, улюблена робота приносить задоволення, нові знання і звершення. Нехай зірки світять яскравіше, а сонце освітлює шлях, повний райдужних надій, радісних подій, свята і подорожей. Нехай кожна людина знайде цього року своє власне щастя, сімейну згоду і домашній затишок.

Щиро зичимо вам, дорогі друзі, щастя, добра і злагоди. Нехай осяйна різдвяна зоря об’єднає усіх нас — і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, — чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей. Нехай в кожній родині панує мир і спокій. Будьмо оптимістами, будьмо будівничими добрих справ на користь Україні!

Нехай любов і братство, присутні сьогодні на українських майданах, панують між нами, бо нас об’єднує прекрасна наша мала Батьківщина  – наші Карапиші, якими ми можемо з гордістю пишатися.

Анатолій Даниленко, ректор білоцерківського НАУ, депутат Київської обласної ради

Валентина Даниленко, генеральний директор СТОВ «Агросвіт», депутат Миронівської районної ради

Сергій Руденко, Карапишівський сільський голова

Останні відео:

Карапиші святкують Водохреща

З Днем народження, Валентина Петрівна!

Вітання Карапишанам з Новим 2018 роком від сільського голови Сергія Руденка

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити