Щиро вітаємо усіх з Покровою Пресвятої Богородиці, Днем українського козацтва, 74-ою річницею УПА та Днем захисника України!
Цей день завжди шанував наш народ, оскільки Мати Божа повсякчас вважалася покровителем козаків та воїнів-повстанців. Із вірою та надією до неї молитовно зверталися борці за суверенність української держави, покладаючись на її материнське заступництво та непереможну опіку.
Тож в цей славний день від усього серця бажаємо радості, щастя, здоров’я, наснаги у відродженні кращих національних традицій, плідної праці на благо народу задля слави України.
Нехай Пресвята Богородиця захистить нашу країну від зовнішньої агресії та принесе нам довгоочікуваний мир.

Сьогодні, наша держава теж переживає нелегкі часи, та на щастя, в неї також є мужній та сильний захисник – її народ! То ж для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, для підтримки наших військових, наших волонтерів, патріотів, та пересічних українців, цілком закономірно що цей день став і Днем Захисника України!

Четверо наших Воїнів – Карапишан сьогодні захищають Україну від ворога на сході України. Цієї осені ще четверо наших односельчан поповнили лави збройних сил України, не байдужа Карапишанам ненька – Україна.
То ж, шановні українці, усіх нас з сьогоднішнім, потрійним, святом. Бережімо себе та наших близьких, нашу країну, мову, традиції. Пам’ятаймо наших великих предків та їх звичаї. Бо коли є історія народу – є його майбутнє. Тому робимо історію зараз – будуємо нашу країну-Україну, таку як бачили її наші предки, таку як хочемо бачити її ми і саме тоді буде майбутнє, для нас та нащадків!
З Покровою, з Днем Козацтва, з Днем захисника вітчизни!

 

З глибокою повагою

Анатолій Даниленко, ректор БНАУ, депутат Київської обласної ради,

Валентина Даниленко, гендиректор СТОВ «Агросвіт», депутат Миронівської районної ради,

Сергій Руденко, Карапишівський сільський голова.      

Останні відео:

Все найкраще - дітям: екскурсія по філіалу дитсадка при середній школі села Карапиші

Музей в Карапишах - ремонт та розширення експозиції

Матч команд з сіл Карапиші - Козин, рахунок 8 : 2!!!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити