В Карапишах вчора відбувся “Новорічний  Грандкорпоратив” всього села. На сільській площі біля розкішно вбраної ялинки Карапишани “провели” нелегкий 2017 рік і з надією на краще “зустріли” 2018. Весело, по домашньому, з .вітаннями та добрими тостами, під шашлик та плов з хорошими напоями.

Гостей розважали Вєрка Сердючка з МАМОЮ (злі язики брехали що вони скінчили сценічну кар’єру. але схоже що це не так). Виступили також наші сільські таланти і красуні, а в нас що не карапишанка, то талант і красуня, та й козаки їм до пари – що працювати, що гуляти та дівчат чарувати – все можуть.

Не лишили поза увагою свято і наші давні друзі з Білоцерківського аграрного університету – інтернаціональний творчий колектив разом з ректором Анатолієм Степановичем Даниленком привітали Карапишан з  святом Нового Року і порадували класними піснями у виконанні добре “засмаглих щирих українців”.

Дуже вдячні за організацію “Грандкорпоративу” Валентині Петрівні Даниленко – це за її фінансування і турботи не лише про господарство,.а й про дозвілля односельчан, в Карапишах так гучно, яскраво і щедро, але дуже по домашньому відзначаються всі свята.

З НОВИМ РОКОМ Карапишани і Україна!!!

 

Останні відео:

Карапиші святкують Водохреща

З Днем народження, Валентина Петрівна!

Вітання Карапишанам з Новим 2018 роком від сільського голови Сергія Руденка

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити